O nás

 
Pokojicek   CLAF   Funky Mint Mini a Funky Rings   IMG-1942 (1)       Funky Slide
 
Jsme designová a kompaktní tělocvična složená z žebřin a doplňků vhodná do každého pokojíčku nebo herničky. Na počátku jsme oprášili myšlenku trochu zapomenuté pomůcky a využili to, že žebřiny jsou skvělým nástrojem pro posílení dětského těla i ducha. Postupně jsme přidali trojúhelník Piklerové pro naše nejmenší a hravé doplňky. Najdete u nás skluzavky s horolezeckými chyty nebo bez, dřevěné gymnastické kruhy anebo žíněnky pro bezpečný dopad. Veškeré doplňky lze použít v kombinaci se žebřinami nebo samostatně. Produkty pro vás barevně upravíme. Vyberte si z 20 barevných odstínů tak, aby se vám finální produkt hodil do pokojíčku nebo herničky.
 
Check-1 Pohyb je pro nás klíčem ke smysluplnému rozvoji dítěte. Cvičením na žebřinách se děti učí úchopu, ručkování, šplhání, lezení a skákání. Žebřiny rozvíjí svalovou sílu, koordinaci, rovnováhu a obratnost a podporují v dítěti přirozenou zvídavost a touhu po dobrodružství. Naše žebřiny jsou unikátní svým zakřiveným tvarem, který umožňuje dítěti na ně vylézt a posadit se nahoře skoro jako v korunách stromů.
 
Check-1 Myslíme na bezpečnost vašich dětí. Žebřiny byly otestovány v akreditovaném institutu pro testování a certifikaci hraček a splňují normu ČSN EN 71-8 (bezpečnost hraček: hračky pro pohybovou aktivitu určené pro domácí použití). Pracujeme s kvalitním dřevem a vyvíjíme žebřiny společně s dětmi.
 
Check-1 Samotná výroba žebřin probíhá v České republice v Bystřici pod Hostýnem, kde kdysi pan Thonet založil továrnu na výrobu ohýbaného dřeva. 
 
Check-1 Ve spolupráci se značkou Shedboards vyrábíme dřevěné skateboardy. Jsou ručně vyrobené z dřevěného masivu z jasanové desky. Jejich výroba je inspirována původními tvary boardů a surfařskou kalifornií 60. a 70. let, kde se zrodila pravá skejtová kultura. Velikost desky a osazení skejtu je přizpůsobené dětem už od pěti let, ale svezou se na něm bez problému i rodiče.
 
Funky Board (1 of 1)  795478AD-ECF7-4EE8-9950-5BF210469961  Funky Board (1 of 1)-3 Funky Board (1 of 1)-2