O nás

Funky Monkey jsou žebřiny našich dětí spojené s láskou k poctivému řemeslu. Oprášili jsme myšlenku trochu zapomenuté pomůcky a využili to, že žebřiny jsou skvělým nástrojem pro posílení dětského těla i ducha.

Pohyb je pro nás klíčem ke smysluplnému rozvoji dítěte. Díky žebřinám se děti učí úchopu, ručkování, šplhání, lezení a skákání. Žebřiny rozvíjí svalovou sílu, koordinaci, rovnováhu a obratnost a podporují v dítěti  přirozenou zvídavost a touhu po dobrodružství.

Myslíme na bezpečnost vašich dětí. Žebřiny byly otestovány v akreditovaném institutu pro testování a certifikaci hraček a splňují normu ČSN EN 71-8 (bezpečnost hraček: hračky pro pohybovou aktivitu určené pro domácí použití).

Pracujeme s kvalitním dřevem a vyvíjíme žebřiny společně s dětmi. Samotná výroba probíhá v Bystřici pod Hostýnem, což je nábytkářské město, kde byla kdysi panem Thonetem vymyšlena technologie ohýbaného dřeva. Naše žebřiny jsou unikátní svým zakřiveným tvarem, který umožňuje dítěti na ně vylézt a posadit se nahoře skoro jako v korunách stromů. 

Žebřiny umožňují dětem vidět svět z výšky a s nadhledem :-) 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.