O nás

 
Pokojicek   CLAF   Funky Mint Mini a Funky Rings   IMG-1942 (1)       Funky Slide
 
Jsme designová a kompaktní tělocvična složená z žebřin a doplňků vhodná do každého pokojíčku nebo herničky. Na počátku jsme oprášili myšlenku trochu zapomenuté pomůcky a využili to, že žebřiny jsou skvělým nástrojem pro posílení dětského těla i ducha. A postupně jsme přidali další hravé doplňky... Najdete u nás skluzavky, dřevěné gymnastické kruhy dvou velikostí anebo žíněnky pro bezpečný dopad, či houpací prkna. Veškeré doplňky lze použít v kombinaci se žebřinami nebo samostatně. Produkty nabízíme v různých barevných variantách. Vyberte si ze tří základních barevných odstínů tak, aby se vám finální produkt hodil do pokojíčku nebo herničky. Na Vaše přání jsme přidali do sortimentu i varianty natural, které se hned staly nejprodávanějšími. Nabízíme i již připravené sety za zvýhodněnou cenu.
 
Check-1 Pohyb je pro nás klíčem ke smysluplnému rozvoji dítěte. Cvičením na žebřinách se děti učí úchopu, ručkování, šplhání, lezení a skákání. Žebřiny rozvíjí svalovou sílu, koordinaci, rovnováhu a obratnost a podporují v dítěti přirozenou zvídavost a touhu po dobrodružství. Naše žebřiny jsou unikátní svým zakřiveným tvarem, který umožňuje dítěti na ně vylézt a posadit se nahoře skoro jako v korunách stromů.
 
Check-1 Myslíme na bezpečnost vašich dětí. Žebřiny byly otestovány v akreditovaném institutu pro testování a certifikaci hraček a splňují normu ČSN EN 71-8 (bezpečnost hraček: hračky pro pohybovou aktivitu určené pro domácí použití). Pracujeme s kvalitním dřevem a vyvíjíme žebřiny společně s dětmi.
 
Check-1 Samotná výroba žebřin probíhá v České republice, a využití kvalitního materiálu je samozřejmostí.